ارز 4هزار و 200توماني عامل فساد شد

• ارز 4هزار و 200توماني عامل فساد شد
     ،

غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي عضو کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در واکنش به واردات 77 هزار دلاريمانکن خياطي با ارز دولتي در سال 97، گفت: از ابتدا با تخصيص ارز 4 هزار و 200 توماني مخالف بودم چرا که اين سياست عامل ايجاد فساد و رانت در فضاي اقتصادي کشور مي شود.

اخبار اقتصادي- عضو کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکيد کرد: به هر حال اين اتفاق رخ داده است و اکنون دولت بايد نسبت به تخصيص ارز دولتي و کالاهايي که با اين ارز وارد کشور شده است شفاف سازي کند.

نماينده مردم رشت در مجلس دهم شوراي اسلامي بيان داشت: دولت در زمينه شفاف سازي انتظار مي رود واردات کالاهاي غير ضرور و حتي کالاهاي که واردات آن ضرر دارد را نيز بيان کند و هر جا تخلف شد با متخلف برخورد شود.

وي با اشاره به نقش مجلس در اين زمينه عنوان کرد: مجلس به خصوص کميسيون هاي اقتصادي و برنامه، بودجه و محاسبات بايد به طور مشترک در زمينه شفاف سازي نحوه تخصيص ارز و کالاهايي که وارد شد، ورود کنند و اطلاع رساني شود.

جعفرزاده ايمن آبادي گفت: آمار گمرک از واردات 77 هزار دلار مانکن خياطي را ارز دولتي به کشور، درد آور است و بايد با متخلفين در اين امر برخورد شود.

از ابتدا با تخصيص ارز 4 هزار و 200 توماني مخالف بودم چرا که اين سياست عامل ايجاد فساد و رانت در فضاي اقتصادي کشور مي شود.

عضو کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکيد کرد: اينکه ارز 4 هزار و 200 توماني براي واردات کالاهايي که اصلا ضرورت نداشته هزينه شده درد بزرگي است چرا که اکنون مردم براي تامين کالاهاي اساسي خود مشکلات دارند و دولت بايد در اين زمينه شفاف سازي کند.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : مجلس ,هزار ,واردات ,فساد ,عامل ,زمينه ,برنامه، بودجه ,شفاف سازي ,200توماني عامل ,محاسبات مجلس ,عامل فساد ,کميسيون برنامه، بودجه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Bryan پارکینگ طبقاتی ایران آنچه خوبان همه دارند ، من یکجا دارم شعر دانا وبلاگ رسمی روستای تراب علیا خرید اینترنتی معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی کمد بایگانی ریلی لوله پلی اتیلن تهران